Rätt hyrmaskin på rätt plats i rätt tid - Vi ger de bästa förutsättningarna för ert jobb

Välkommen att kontakta oss

Tornby Byggmaskiner i Linköping AB

Adress: Gottorpsgatan 6
582 73 Linköping
Sverige

Service och försäljning:

Telefon vxl: 013-102050
E-postinfo@tbmhyrut.se

Öppettider: 06.30 – 16.15 

Fyll i formuläret och skicka till oss

Elias Andreasson                      Uthyrning                        

013-102051
elias@tbmhyrut.se

Tony Hägg                                  Uthyrning 

013-102052
tony@tbmhyrut.se

Peo Petersson                            Uthyrning 

013-102053
peo@tbmhyrut.se

Andreas Lind                              Verkstad  

013-102054
andreas@tbmhyrut.se

Marcus Parbrand                      Ställningsgrossisten  

013-101030
marcus@tbmhyrut.se

Niklas Dyde                                Uthyrning 

013-102057
niklas@tbmhyrut.se

Micael Vikholm                          Verkstad  

013-102055
micael@tbmhyrut.se

Gabriel Ritzman                          Verkstad  

Jimmy Petersson                        Verkstad                                                                                                                                                         

Nicklas Jertland                          Ställningsgrossisten 

013-102058                                                                                                                                                                                                                   

Mahmod Arafa                          Verkstad                                                                                                                                                      

Emil Damberg                            Uthyrning  

013-102059
emil@tbmhyrut.se                                                                                                                                                           

Dennis Laursen                          Uthyrning  

013-108083
dennis@tbmhyrut.se

Kjell Andersson                          Verkstad  

013-108081

Kim Höglander                            Verkstad 

Erika Garpeteg                          Ekonomi   

013-108082
erika@tbmhyrut.se   

100% NÖJDA KUNDER - KONTAKTA OSS DU OCKSÅ!

Vi tar fram lösningar som passar varje kunds behov

» Kontakta oss / Information

Gottorpsgatan 6  |  582 73 Linköping
Tel 013102050 | info@tbmhyrut.se

Myntgatan 6 , 591 61 Motala
Tel 0141-202070 , torbjorn@tbmhyrut.se

» Öppettider

Vi har öppet alla vardagar 06:30-16:15

» Kort om Tornby Byggmaskiner AB

Vi hyr ut byggmaskiner, liftar, ställningar och förrådscontainers samt att vi säljer de tillbehör som behövs. Välkommen till oss!