Rätt hyrmaskin på rätt plats i rätt tid - Vi ger de bästa förutsättningarna för ert jobb

Välkommen att kontakta oss

Tornby Byggmaskiner i Linköping AB

Adress: Gottorpsgatan 6
582 73 Linköping
Sverige

Service och försäljning:

Telefon vxl: 013-102050
E-postinfo@tbmhyrut.se

Öppettider: 06.30 – 16.15 

Elias Andreasson

013-102051
elias@tbmhyrut.se

Tony Hägg

013-102052
tony@tbmhyrut.se

Peo Petersson

013-102053
peo@tbmhyrut.se

Andreas Lind

013-102054
andreas@tbmhyrut.se

Marcus Parbrand

013-101030
marcus@tbmhyrut.se

Mikael Hult

013-102056

Niklas Dyde

013-102057
niklas@tbmhyrut.se

Micael Vikholm

013-102055
micael@tbmhyrut.se

Niklas Petersson

Fyll i formuläret och skicka till oss

100% NÖJDA KUNDER - KONTAKTA OSS DU OCKSÅ!

Vi tar fram lösningar som passar varje kunds behov

» Kontakta oss / Information

Gottorpsgatan 6  |  582 73 Linköping
Tel 013102050 | info@tbmhyrut.se

» Öppettider

Vi har öppet alla vardagar 06:30-16:15

» Kort om Tornby Byggmaskiner AB

Vi hyr ut byggmaskiner, liftar, ställningar och förrådscontainers samt att vi säljer de tillbehör som behövs. Välkommen till oss!